Translate

wtorek, 17 lipca 2012

Wygrana

Wróciłam !!! Wróciłam z urlopu..niestety urlop nie należał do najprzyjemniejszych...wizyty u lekarzy, szpital, zabieg...także zrelaksowałam się dopiero pod koniec gdy było już po wszystkim. Ale teraz pełna weny, gotowa do pracy i stęskniona za papierami biorę się do dzieła :)

Pochwale się tylko, że specjalnie zaplanowałam wyjazd do Polski w tym terminie, żeby się załapać na zlot. I byłam!!! Wprawdzie ze względów zdrowotnych szybko musiałam wrócić do Katowic...ale byłam. Nie udało mi się pogadać z wieloma osobami, nie mam żadnych zdjęć, nie wzięłam udziału w żadnym z kursów ani pokazów ale...wygrałam. Wygrałam konkurs The Scrap Cake na scrapa z wykorzystaniem jak największej liczby ich kolekcji!!! 

{ Lucky to have you }


 Banerki, kwiaty i wycinane z papierów elementy czyli wszystko to co uwielbiam.

 Pod zdjęciem jest tektura falista pomalowana białą farbą akrylową ale niestety tak się zapędziłam, że w ogóle jej nie widać.Chciałam podziękować osobom, które biorą udział w moim candy. Nie spodziewałam się aż tylu chętnych. No tym, którzy postanowili obserwować mojego bloga...dla was on jest :*

8 komentarzy:

 1. Cieszę się niezwykle, że udało nam się chociaż zobaczyć i zamienić dwa słowa. Następnym razem porozmawiamy dłużej ;) Gratuluję wygranej, scrap jest cudny!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wygranej :)
  Twój scrap jest przepiękny :)
  Super dobrane kolory, i zdjęcie śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dokładnie gratuluje wygranej, uwielbiam ich kolekcje, są przesłodkie.
  Twój scrap wyszedł przeuroczy ;) pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję wygranej :)
  Cieszę się, że już lepiej i trzymam kciuki żeby tak pozostało :*

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję wygranej scrap jest prześliczny dopieszczony ma mnóstwo elementów jest po prostu rewelacyjny:)pozdrawiam i zapraszam do siebie

  OdpowiedzUsuń
 6. No super, byłaś na zlocie i nie spotkałyśmy się, buuu :( Bardzo żałuję...
  A nagroda w pełni zasłużona, scrap jest świetny!!! Gratuluję!!

  OdpowiedzUsuń