Translate

środa, 3 listopada 2010

Sezon zimowo - świąteczny oficjalnie rozpoczęty

Tak jest sezon zimowo-świąteczny oficjalnie rozpoczęłam. Powstało już kilka świątecznych kartek ale że zaczęłam pracować to już nie mam tyle wolnego czasu i nie mam kiedy zrobić zdjęć :/ Dzisiaj tylko dwie bo robione w sztucznym świetle nie wychodzą tak ładnie jakie są w rzeczywistości :)) Mnie sie one podobają niestety moja druga połówka stwierdziła, że wogóle mu sie nie kojarzą ze świętami...nie ma to jak wsparcie ;)))Do tego na wyzwanie MixedMedia na Scrapujących Polkach zrobiłam but Królowej Śniegu hehe...koncepcja była inna i wyszło inaczej ale co tam. I jeszcze jedno wyzwanie u SP, któremu nie mogłam sie oprzeć to Art Journal...mam mieszane uczucia co do niego, bo nigdy nie byłam dobra w tego typu rzeczach...nigdy nie potrafiłam ubrać zdania w piękne wyrazy a co dopiero zobrazować je...ale postanowiłam spróbować i mam nadzieję, że będę się świetnie bawić :)) A oto moja strona tytułowa - Kim jest ta dziewczyna????


6 komentarzy:

 1. To tak samo ja..nigdy nie potrafiłam ubierać myśli w słowa...i teraz też nie wiem, co mam pisać, bo każda Twoja praca robi na mnie piorunujące wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja o kartkach świątecznych... Mi się one właśnie podobają, zwłaszcza pierwsza, podoba mi się to, że nie są w kolorach typowo świątecznych... mi tam sikę kojarzą ze świętami jak najbardziej, też widzę niebieski jako kolor świąt. Piękne !

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak dla mnie Twoje kartki świąteczne maja niesamowity urok i czar :-) A bucik rewelacyjny

  OdpowiedzUsuń
 4. but jest prze-cud-ny! Normalnie aż mi oko błysnęło:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj faceci to dziwni są...Super kartki a bucik to mnie rozwalił na łopatki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. bucik jest zajefajny, powalający, śliczny :)

  OdpowiedzUsuń