Translate

środa, 19 lipca 2017

30. Summertime czyli najnowsza kolekcja Piątek Trzynastego

Uwaga lokowanie produktu :)

Nie wiem czy mieliście już okazję zapoznać się z najnowszą kolekcją Piątek Trzynastego - Summertime. Jesli nie to zapraszam na bloga gdzie możecie popodglądac nasze inspiracje. Ja tylko napiszę, że jest to moja ulubiona kolekcja. Jest w niej wszystko co potrzebne do wakacyjnych projektów - ananasy, lody, liście tropikalne... no i te fantastyczne kolory - żółty, turkusowy, różowy, zieleń... No i te cudne elementy do wycinania.[Tropical Birthday Party]
Gdy tylko zobaczyłam tę kolekcję od razu wiedziałam, że użyję jej do tego właśnie zdjęcia. Zdjęcia z mojej tropikalnej imprezy urodzinowej, którą urządził mi mój mąż. Był piasek, były pochodnie i Pina Colada serwowana w ananasach.
Przygotowałam również krótki tutorial jak go zrobić. Papier w zielone kropki potraktowałam białym gesso.


Po wyschnięciu używając ecoliny zabarwiłam gesso na żółto.


Żeby dopasować tło do zdjęcia rozcieńczyłam czarną farbę akrylową wodą i pochlapałam nią papier.


Używając ecolin w kolorach zdjęcia i papieru do farbek wodnych zrobiłam duży tytuł, który będzie główną częścią scrapa. Nie używałam żadnych stempli ani szablonów, po prostu napisałam, wysuszyłam i wycięłam.


Czas na dodatki. Ponieważ napis jest główną częścią scrapa dodatki muszą być delikatne. Z papieru powycinałam kilka ananasów i dodałam kilka naklejek.2 komentarze:

  1. Odpowiedzi
    1. Jest rewelacyjna!!! Można kupić też zestaw papierków 15x15 cm oraz naklejki :)

      Usuń