Translate

piątek, 3 grudnia 2010

Kolorowo

Dzisiejszy post będzie dosyć kolorowy, bo po świątecznych kolorach zachciało mi się stworzyć coś zupełnie innego. Pierwsze pokażę mroźne i zimowe ATC dla Scrapujących Polek. A propo zimy to Dublin wczoraj został sparaliżowany przez śnieg, do tego stopnia że komunikacja miejska siadła całkowicie. Także po pracy musiałam  zrobić sobie przymusowy spacer do domu - 1,5 godziny w śnieżycy...wyglądałam dokładnie jak mój Ateciak...niebieska z zimna :/


Oraz kartka, którą muszę poprawić, bo oprócz tej palety barw nie może być innych kolorów a na mojej jest...napis na białej kartce. ale pokazuję już wam teraz, bo niewiele to zmieni.A teraz scrapy. Pierwszy idzie do Twórczego Pokoju na Wyzwanie#14 - wyzwanie Mumki pt. Ogród. Mój Aluś szalejący z konewką na ogródku rodziców w wakacje, o jak mu się to podobało, zamiłowanie do ogrodnictwa odziedziczył chyba po dziadkach :)


A kolejny scrap wg sketchu Pencil Lines ale niestety się spóźniłam.Pozdrawiam gorąco z "zasypanej" Irlandii :)

3 komentarze:

 1. Super prace jak zwykle.Szczególnie scrapik ogrodowy mnie zachwycił i te sówki. Nas zima też dopadła, ale idzie odwilż, więc cieszę się z jednej strony, bo zimy nie lubię, w przeciwieństwie do części mniejszej naszej rodzinki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ wysyp konkursowych prac! Życzę powodzenia!
  Moja faworytką jest kartka - piękna i zgrana kompozycja w cudnych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kartka jest przepiękna i niesamowicie elegancka!!! A scrapy z Alusiem - jak zwykle cudne, świetnie dobrane kolory, dodatki - zwłaszcza drugi mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń